O nas


Szanowni Państwo!

 

Nasze biuro powstało w 1995 roku. Na przestrzeni kilku lat zdobywaliśmy doświadczenie i budowaliśmy nasz zespół. Dziś możemy poszczycić się współpracą z najlepszymi tłumaczami i korektorami w tej branży. 

 

Wykonujemy dla Państwa profesjonalne tłumaczenia pisemne i ustne w zakresie takich języków obcych jak: angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, hiszpański. Współpracujemy także z tłumaczami innych języków. Zatrudniamy wybitnych specjalistów, posiadających certyfikaty i świadectwa ukończenia renomowanych uczelni w Polsce i za granicą. Współpracujemy ze specjalistami z zakresu prawa, medycyny i tekstów technicznych. Gwarantujemy,  że nasze tłumaczenia są w jak największym stopniu zgodne z  tekstem oryginalnym. Oferta naszej firmy jest elastyczna i zawsze jesteśmy otwarci na sugestie klientów - dopasowujemy działania do Państwa potrzeb i oczekiwań.

 

Oprócz bogatej oferty w zakresie tłumaczeń, organizujemy także kursy językowe i szkolenia w firmach naszych klientów. Programy nauczania opracowane zostały przez najlepszych specjalistów i stanowią świetną możliwość podnoszenia kwalifikacji Państwa pracowników.

 


 

Pracuj z najlepszymi!
Pracuj z najlepszymi!

W naszej firmie świadczymy usługi takie jak:

  • tłumaczenia pisemne zwykłe i przysięgłe (dokumenty, teksty techniczne, ulotki, itd.),
  • tłumaczenia ustne (symultaniczne oraz konsekutywne),
  • warsztaty i szkolenia językowe (CorporateSpeak, LeaderSpeak, PRtalk),
  • usługi Foreign Client Relations i Foreign Investor Relations,
  • kursy językowe (English in Finance, Marketing and Advertising, Management English, HR, Legal English, Negotiations, Presentations),
  • kursy przygotowujące do egzaminów ogólnych (CPE, TOEIC, TOLES), biznesowych (ICFE, ACCA).

 

 


 

 

Celem naszej firmy jest zagwarantowanie Państwu najwyższej jakości usług. Tłumaczenia w naszym biurze wykonywane są przez osoby o doskonałych umiejętnościach językowych i zawsze podlegają dodatkowej weryfikacji wewnętrznej oraz konsultowane są ze specjalistami w danej dziedzinie. Na życzenie klientów, tłumaczenia mogą zostać sprawdzone także przez rodowitych użytkowników danego języka.

 

 

Zapraszamy!!!